07 października 2015

Marka JEEP Partnerem cyklu zawodów w biegach górskich Łemkowyna Ultra-Trail®.

  • 4 trasy, 4 biura zawodów, 150 kilometrów szlaków przez błotnisty Beskid Niski, 1000 zawodników, 100 wolontariuszy oraz kilkanaście ton sprzętu i zaopatrzenia - tak w skrócie wygląda festiwal biegów górskich Łemkowyna Ultra-Trail®, który odbędzie się w dniach 23-25 października br.
  • Partnerem tego wydarzenia została marka Jeep, synonim legendarnych właściwości terenowych połączonych z funkcjonalnością w mieście.
  • Nad sprawnym przebiegiem zawodów i bezpieczeństwem uczestników będą czuwać organizatorzy w samochodach marki Jeepa
  • Relację i wyniki można śledzić na stronie www.ultralemkowyna.pl.

4 trasy, 4 biura zawodów, 150 kilometrów szlaków przez błotnisty Beskid Niski, 1000 zawodników z 19 krajów świata, 100 wolontariuszy oraz kilkanaście ton sprzętu i zaopatrzenia - tak w skrócie wygląda festiwal zawodów w biegach górskich Łemkowyna Ultra-Trail®, który odbędzie się w dniach 23-25 października br. Partnerem tego wydarzenia została marka Jeep, znana z produkcji wszechstronnych SUV-ów gotowych na przygodę i wyzwania jazdy w terenie.

Łemkowyna Ultra-Trail® to cykl biegów na długich dystansach rozgrywanych w najdzikszym polskim paśmie górskim, ciągnącym się od Bieszczad po Kotlinę Sądecką. Zawodnicy startują na czterech trasach:
- Łemkowyna Ultra-Trail® 150, dystans 150 km, przewyższenie +5860 m/-5970 m, limit czasu 35 godzin,
- Łemkowyna Ultra-Trail® 70, dystans 70 km, przewyższenie +2520 m/-2520 m, limit czasu 13 godzin,
- Łemko Maraton, dystans 48 km, przewyższenie +1400 m/-1310 m, limit czasu 8 godzin,
- Łemko Trail 30, dystans 30 km, przewyższenie +740 m/-735 m, limit 5 godzin.

Pierwsi zawodnicy z trasy Ultra Trail 150 wystartują 23 października o północy z Krynicy Zdrój, następni dołączą do nich kolejno w Chyrowej, Iwoniczu Zdroju i w Puławach Górnych. Wszyscy pobiegną Głównym Szlakiem Beskidzkim (czerwonym), by spotkać się na mecie w Komańczy.
„Ultrasi" będą musieli zmierzyć się nie tylko z dystansem, górami i własnym zmęczeniem, ale też z ciemnością panującą na starcie, październikowymi przymrozkami i grząskim błotem na krętych ścieżkach ciągnących się przez bukowe lasy. Organizatorzy z kolei, wspierani setką wolontariuszy, muszą zadbać o bezpieczeństwo uczestników i sprawny przebieg zawodów rozgrywających się jednocześnie aż na czterech trasach. „Żeby sprostać temu zadaniu w tym roku potrzebowaliśmy Partnera, który zapewniłby nam bezproblemowe przemieszczanie się na całej trasie bez względu na stan dróg, pogodę i błoto. Potrzebowaliśmy niezawodnej floty, która wytrzyma trudy tej roboty bez względu na warunki - mówi Krzysztof Gajdziński, organizator wydarzenia. - I oto jest! Marka Jeep została Partnerem Łemkowyna Ultra-Trail® 2015! Jeep Wrangler oraz Jeep Renegade to auta, które pozwolą naszej ekipie wjechać wszędzie, gdzie da się wjechać w ogóle. A tam, gdzie wjechać się nie da, na pewno spotkamy zawodników z teamu Jeep, którzy będą ścigać się z Wami na trasie!".

Relację z zawodów i wyniki będzie można śledzić na stronie www.ultralemkowyna.pl oraz www.facebook.com/lemkowynaultratrail

Marka Jeep, należąca do Grupy Fiat Chrysler Automobiles, od blisko 75 lat jest synonimem legendarnej niezłomności jazdy w terenie połączonej z funkcjonalnością w mieście. Oryginalny Jeep Willys z 1941 r. był jednym z pierwszych pojazdów wojskowych z masowej produkcji w USA i to właśnie on stanowił inspirację do rozwoju samochodów cywilnych marki Jeep w latach 50. Współczesna gama Jeepa, złożona z sześciu wszechstronnych modeli, czerpie z dziedzictwa Willysa, pozostając synonimem amerykańskiej wolności, dzielności i przygody. Hasło „Go Anywhere, Do Anything" (Dojedź wszędzie, Dokonaj wszystkiego), które określało Willysa, dziś nadal jest aktualne dla najmłodszego w rodzinie Renegade'a, bohaterskiego Wranglera oraz Wranglera Unlimited, bezkompromisowego Cherokee i flagowego w gamie Grand Cherokee.

Pełna oferta samochodów marki Jeep jest dostępna u autoryzowanych dealerów oraz na stronie www.jeep.pl.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki