26 września 2017

Marka Jeep® i World Surf League rozwijają globalną współpracę.

  • Marka Jeep® pozostaje nadal oficjalnym i wyłącznym globalnym partnerem motoryzacyjnym WSL i wspiera surferów podczas prestiżowych zawodów WSL Championship Tour (CT) w kategorii mężczyzn i kobiet.
  • Zawody World Surf League Championship Tour (CT) odbędą się w Europie w kilku etapach: w Portugalii (Cascais Women's Pro Portugal, 27 września- 5 października oraz MEO Rip Curl Pro Portugal - Peniche, 20-31 października) i Francji (Quiksilver i Roxy Pro w Landes, 7-18 października).
  • Gościnność oferowana przez markę i jazdy testowe dostępne w „Jeep Lounge" w Wiosce Sponsorskiej.

Marka Jeep® i World Surf League (WSL) ogłosiły długoterminową współpracę i rozszerzenie globalnego partnerstwa. Wraz z rozwojem współpracy, marka Jeep nadal pozostaje oficjalnym i wyłącznym globalnym partnerem motoryzacyjnym WSL i partnerem w zakresie praw do nazewnictwa do klasyfikacji WSL Championship Tour (CT), znanej obecnie Jeep Leaderboard. 

Współpraca z Surf World League (WSL), globalna umowa, na mocy której marka Jeep jest jedynym motoryzacyjnym, globalnym partnerem WSL, zapoczątkowana w roku 2015 r., została przedłużona w ramach wieloletniej umowy do 2020 roku, kiedy to surfing zadebiutuje, jako dyscyplina olimpijska podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio.
Jeep doskonale oddaje sportowego ducha surfingu i surfingowy styl życia, a współpraca z WSL pozwala marce zanurzyć się w kulturze, która wyznaje podobne wartości, jak: wolność, pasja i przygoda, które wyróżniają wszystkie modele z gamy Jeepa. Dzięki temu, przez najbliższych kilka lat, marka ma możliwość połączenia się z fanami i sympatykami na całym świecie, a to za pomocą imprez organizowanych w trakcie zawodów oraz transmisji online.

W ramach odnowionego programu współpracy, marka Jeep nadal będzie sponsorowała najważniejsze imprezy surfingowe, tabelę z klasyfikacją zawodników na Jeep Leaderboard i słynną akcję - żółtą koszulkę Jeep Leader.
Program zostanie uzupełniony szeregiem nowych i ciekawych treści, obejmując m.in. nowy wzór koszulki, która była zakładana w najważniejszych chwilach w ciągu ostatnich trzech lat. Ponadto, co roku najlepsi surferzy świata w kategorii mężczyzn i kobiet w klasyfikacji WSL Champions, zostaną nagrodzeni na zakończenie sezonu samochodem marki Jeep.

Surferzy World Surf League dotrą do europejskich wybrzeży w tym miesiącu, po sześciu rundach zaciętej rywalizacji na plażach Australii, Brazylii, Fidżi, Południowej Afryki, Tahiti i Stanów Zjednoczonych.
Pierwsza europejska impreza, Cascais Women's Pro Portugal, odbędzie się w dniach od 27 września do 5 października. Następne zaplanowane imprezy to Quiksilver i Roxy Pro w Landes, Nouvelle-Aquitaine we Francji, w dniach od 7 do 9 października oraz MEO Rip Curl Pro Portugal w Peniche w dniach od 20 do 31 października.
W każdym z tych miejsc, marka Jeep będzie gościć odwiedzających, oferując jazdy testowe w Wiosce Sponsorskiej, gdzie przygotowana zostanie strefa dedykowana „Jeep Lounge", w której goście i pasjonaci surfowania będą mogli poznać towarzyszące wydarzeniu „gwiazdy": kultowego Jeepa Wranglera oraz małego SUV-a Jeepa Renegade, dostępnego do jazd testowych na specjalnie przygotowanych trasach off-road.
Podczas imprez organizowanych w poszczególnych krajach, na gości czekać będą liczne i ciekawe atrakcje, w tym studia tatuażu i punkty fotograficzne, gdzie można utrwalić wspomnienia z imprezy.
Samochody marki Jeep będą wykorzystywane także do przewozu gości VIP i zawodników.

 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki