23 października 2017

Juve i Jeep® razem na torze w Balocco.

Dzień pełen emocji i prędkości dla dziesięciu zawodników drużyny Biało-Czarnych i trenera Allegri, którzy przetestowali gamę samochodów Jeep na torze centrum testowego Proving Ground Grupy FCA.

Życie pełne pasji, zamiłowanie do osiągów i ekstremalnych emocji: to elementy łączące stadion Allianz Arena, na którym w ubiegłą środę Juventus wygrał ważny mecz w klasyfikacji Champions League rozegrany ze Sportingiem CP oraz Balocco Proving Ground, gdzie w zeszły czwartek Mistrzowie drużyny Juventus, w towarzystwie trenera Allegri, spotkali się na torze wyścigowym Grupy FCA, aby przetestować gamę samochodów Jeep.

Po zakończeniu  porannego treningu w Vinovo, piłkarze: Paulo Dybala, Federico Bernardeschi, Daniele Rugani, Benedikt Höwedes, Stefano Sturaro, Alex Sandro, Wojciech Szczęsny, Mattia De Sciglio, Blaise Matuidi i Rodrigo Bentancur udali się na słynny tor testowy Grupy FCA w Balocco kolo Mediolanu.

To był naprawdę wyjątkowy dzień dla piłkarzy z drużyny Biało-Czarnych, którzy po specjalnej sesji zdjęciowej, przetestowali samochody z całej gamy Jeep: Renegade, Compass, Cherokee i Grand Cherokee, również wersję SRT wyróżniającą się niesamowitymi osiągami.

W towarzystwie zawodowych kierowców marki Jeep, trener Allegri i Mistrzowie Juventusu wypróbowali szybkość samochodów na asfaltowym torze i z łatwością pokonali także wyjątkowo trudną trasę off-roadową, przygotowaną specjalnie do testowania samochodów 4x4, na której SUV-y Jeep mogły zaprezentować w pełnej krasie swoje legendarne osiągi. 

Dobra zabawa, wyjątkowy styl, prędkość i bezpieczeństwo: doskonale odzwierciedlają związek dwóch zwycięskich "drużyn", jakimi są Juventus i Jeep. Piłkarze Bianconeri, po zdjęciu kombinezonu rajdowego, ponownie założyli piłkarskie stroje i „korki", gotowi na nowy sezon pełen wyzwań i zaangażowania, któremu stawią czoła z tym samym zapałem, jak w trakcie jazdy samochodami Jeep na torze w Balocco.

Zdjęcia piłkarzy Juventus una torze Proving Ground grupy FCA są dostępne na stronie:
http://www.juventus.com/it/news/galleries/2017/i-bianconeri-testano-la-gamma-jeep-a-balocco.php

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki