19 lutego 2013

Filmy reklamowe marek Jeep® i Ram Track w finale Super Bowl zdobywają pierwsze i czwarte miejsce na kanale Ad Blitz 2013 na YouTube.

  • Ponad 61 milionów odsłon na YouTube pośród pięciu najlepszych spotów kanału AdBlitz.
  • Ponad 4 miliony wyświetleń na stronie YouTube Jeep® spotu "Whole Again"; ponad milion dolarów w formie samochodów i środków pieniężnych przekazanych United Service Organizations za pośrednictwem operacji SAFE Return.
  • Marka Ram Truck odnotowuje prawie 18 milionów wyświetleń spotu "Farmer" i przekazuje milion dolarów na rzecz National FFA Organization.

Po zakończeniu głosowania, marki Ram Truck i Jeep® zajęły odpowiednio pierwsze i czwarte miejsce w kategorii spotów na kanale Ad Blitz 2013 na YouTube. Obydwie marki: Jeep i Ram Truck, wykorzystały gigantyczne zainteresowanie 47 finałem Super Bowl do zapoczątkowania dwóch akcji, których celem było zachęcenie obywateli do wspierania dwóch filarów amerykańskiego społeczeństwa:  armii  i rolnictwa.

„Whole Again": spot marki Jeep.
Dwuminutowy spot „Whole Again" to wzruszający list czytany przez Oprah Winfrey i dedykowany przez markę Jeep oraz społeczeństwo amerykańskie mężczyznom i kobietom pełniącym służbę w sześciu dywizjach amerykańskich sił zbrojnych. Jest to wyraz głębokiego szacunku i podziwu, jaki amerykanie żywią w stosunku do nich za wszystko, co robią, aby chronić wartości i instytucje amerykańskie na całym świecie. "Whole Again" marki Jeep zostało stworzone we współpracy z GlobalHue z Detroit. Spot dostępny jest na stronie internetowej marki Jeep, www.Jeep.com/OSR i na stronie YouTube: www.youtube.com/jeep.

„Farmer": spot marki Ram Truck.
Nowy spot „Farmer" marki Ram Truck inspirowany był poruszającym hołdem „So God Made a Farmer", stworzonym przez legendarnego prezentera radiowego Paula Harveya i wykorzystanego jako rodzaj hymnu w filmach zrealizowanych przez rodziny rolników w ostatnich trzydziestu latach.
„Farmer" został zrealizowany we współpracy z The Richards Group z Dallas w Teksasie. Spot dostępny jest na stronie internetowej marki Ram Truck, www.ramtrucks.com/keepplowing i na stronie YouTube marki: www.youtube.com/ramtrucks.

Marka Jeep.
Zbudowany na ponad 70-letniej historii, Jeep jest SUV-em z prawdziwego zdarzenia, liderem w swojej kategorii, charakteryzującym się doskonałymi osiągami oraz wszechstronnością. Jest zaprojektowany dla tych, którzy marzą o niezwykłych podróżach, nie tylko w najbardziej ekstremalnych warunkach, ale również w mieście. Marka Jeep zachęca do życia pełną parą, oferując kompletną gamę pojazdów pozwalających podjąć każde wyzwanie z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa.
Jeep może poszczycić się ogólnoświatową renomą dzięki samochodom rozprowadzanym w ponad 120 krajach. W Europie gama Jeep obejmuje modele Compass, Grand Cherokee, Wrangler i Wrangler Unlimited.

Marka Ram Truck.
Ram Truck nadal ugruntowuje swoją tożsamość i już od samego momentu wejścia na rynek jako niezależnej marki, jasno określa potrzeby swoich klientów. Utworzenie odrębnej marki z przeznaczeniem na samochody typu pick-up pozwoliło na stworzenie auta, którego cechy spełniają specyficzne wymagania klientów. Ram jest więc w stanie zaspokoić potrzeby całego rynku, na który składają się zarówno rodziny korzystające z tego środka transportu każdego dnia, jak i właściciele modeli Ram Heavy Duty, którzy wykorzystują je do pracy, a także firmy prowadzące działalność, których istnienie codziennie uzależnione jest od dostępności samochodów tego typu.

Marka Ram Truck dysponuje całą gamą najbardziej innowacyjnych na rynku samochodów „full-size". Ram Truck stał się liderem w tym segmencie dzięki znaczącym inwestycjom poczynionym w nowe produkty, wzbogaceniu ich o doskonałe wzornictwo, wyrafinowane wnętrza, wytrzymałe silniki oraz inne elementy, które dodatkowo poszerzają jego możliwości. Ci, którzy decydują się na zakup półciężarówki do użytku prywatnego czy też do pracy, mają specyficzne wymagania i oczekują w pełni funkcjonalnego pojazdu. Modele Ram są zaprojektowane właśnie tak, aby zaspokoić wszystkiego rodzaju potrzeby.

 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki