22 listopada 2017

Dealerzy marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Abarth i Fiat Professional zapraszają na Black Friday.

  • Black Friday wypada już w najbliższy piątek. Z tej okazji 24 listopada w salonach Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth odbędzie się dzień ofert specjalnych.
  • Promocją objętych jest ponad 1000 samochodów, dostępnych w specjalnym kredycie „Kredyt 3 lata 0%" oferowanym przez FCA-Group Bank Polska S.A.*.
  • Dla przedsiębiorców ponadto zostały przygotowane specjalne warunki leasingowe - Leasing od 100% oferowany przez FCA Leasing Polska Sp. Z o.o., zaś Klienci flotowi podczas Black Friday dodatkowo otrzymają najwyższe rabaty flotowe.
  • Ponadto marka Fiat Professional przygotowała wyjątkową ofertę -promocyjny leasing „Przybij 5!" w połączeniu zpakietem ubezpieczeniowym. Koszt pakietu ubezpieczeniowego dla Klienta to 2,9%.
  • Zapraszamy po wyjątkowe okazje do Salonów i na stronę www.piatekpromocji.pl

Black Friday wypada już w najbliższy piątek. Z tej okazji 24 listopada w Salonach Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth odbędzie się dzień ofert specjalnych. Promocją objętych jest ponad 1000 samochodów dostępnych w specjalnym kredycie „Kredyt 3 lata 0%"* oferowanym we współpracy z FCA-Group Bank Polska S.A.
Zapraszamy po wyjątkowe okazje do Salonów i na stronę www.piatekpromocji.pl

Black Friday - tego terminu nie trzeba dziś tłumaczyć żadnemu Polakowi. Choć pierwotnie został on użyty w 1961 roku do określenia niecodziennego natężenia ruchu samochodów i pieszych, jakie sparaliżowało Filadelfię następnego dnia po Święcie Dziękczynienia, dziś nad Wisłą jednoznacznie kojarzy się z wyjątkowymi zniżkami i promocjami zakupowymi. Podobnie jak w Ameryce Północnej i całej Europie, Czarny Piątek zyskał w Polsce status nieformalnego święta wyprzedaży, na które Polacy szykują się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Z okazji Black Friday dealerzy marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth przygotowali wyjątkową promocję. Tylko tego dnia przeszło 1000 samochodów będzie dostępnych  w kredycie 0% na 3 lata, z wpłatą własną w wysokości 30%**.
To oznacza, że za Fiata Tipo w wersji POP, z silnikiem 1.4 16v 95KM dostępnego w promocyjnej cenie 51.500 zł, podczas Black Friday zapłacimy tylko 15.450 zł wpłaty własnej, zaś pozostała kwota 36.050 zł zostanie rozłożona na 36 równych miesięcznych rat w wysokości 1001 zł - rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyniesie 0%! Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów kredytu (za wyjątkiem kosztów ubezpieczenia komunikacyjnego) i dodatkowo łączy go z promocyjną ceną, która zależnie od marki i modelu jest teraz niższa nawet o 15% od oryginalnej ceny cennikowej.

Oferta Black Friday z kredytem 0% na 3 lata jest dedykowana dla wszystkich Klientów (indywidualnych i przedsiębiorców). Ponadto FCA Poland, przedstawiciel marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth w Polsce, we współpracy z FCA Leasing przygotował dodatkowe oferty dla przedsiębiorców. Podczas Black Friday otrzymają Oni specjalne warunki leasingowe - leasing od 100%, a Klienci flotowi tego dnia mogą liczyć dodatkowo na najwyższe rabaty flotowe połączone z najlepszym leasingiem na rynku wynoszącym od 100%+ koszt ubezpieczenia GAP.

Oferta finansowa Black Friday

Również marka Fiat Professional przygotowała z tej okazji specjalną ofertę. Dla wybranej puli samochodów w ramach oferty „Black Friday" dniach 21-27.11.2017 do promocyjnego leasingu „Przybij 5!" będzie dodawany pakiet ubezpieczeniowy OC/AC/NW, którego koszt dla Klienta wynosi 2,9%.

Szczegółowa oferta jest dostępna u autoryzowanych dealerów marek.

 

* Kredyt 3 lata 0%, wpłata własna 30%, opłata przygotowawcza 0%, RRSO 0%.

** Przykład reprezentatywny dla pojazdu Fiat Tipo w cenie 51.500,00 zł brutto, wpłata własna 15.450,00 zł, okres kredytu 36 miesięcy, 36 miesięczne raty w wysokości: 1.001,39 zł, oprocentowanie stałe w wysokości 0,00%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0%, całkowita kwota kredytu 36.050,00 zł  (bez kredytowanych kosztów kredytu), całkowity koszt kredytu 0 zł ( w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 0 zł), całkowita kwota do zapłaty 36.050,00 zł. Obowiązkowe ubezpieczanie AC. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Wyścigowej 6. Wyliczenie na dzień 21.11.2017r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl
Obowiązkowe ubezpieczanie AC. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Wyścigowej 6. Wyliczenie na dzień 20.11.2017 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Załączniki