17
KWI
2018

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Polsce przykładem społecznej odpowiedzialności biznesu.

Ponad tysiąc dobrych praktyk biznesu z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju znalazło się w najnowszym Raporcie wydawanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. To ponad 300 praktyk więcej niż w ubiegłorocznym Raporcie. Wśród nich nie zabrakło także działań CSR (corporate s...

10
KWI
2018

FCA Bank S.p.A. i Aston Martin ogłaszają nowe partnerstwo europejskie.

FCA Bank S.p.A (FCAB) i Aston Martin Lagonda ogłosiły strategiczne partnerstwo, aby zapewnić od marca 2018 roku wachlarz usług finansowych FCA Bank dla europejskich dealerów Aston Martin. Nowa umowa oferuje sieci 36 europejskich dealerów możliwość skorzystania z ogromnego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej FCA Banku obsługującego już wiele mar...

29
MAR
2018

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) po raz 19. nagradza młodych polskich inżynierów

Trzynastu doktorantów, inżynierów i magistrów otrzymało nagrody Grupy Fiat Chrysler Automobiles w 19. dorocznym konkursie na prace naukowe o tematyce motoryzacyjnej. Łącznie od pierwszej edycji konkursu roku Grupa FCA w Polsce nagrodziła już prace 344 polskich laureatów, przeznaczając na ten cel prawie 1,5 mln złotych.

12
MAR
2018

Grupa Fiat Chrysler Automobiles (FCA) mecenasem 33. urodzin zakopiańskiego Teatru Witkacego.

Najnowsza premiera w reżyserii dyrektora Teatru Andrzeja St. Dziuka – „RAZ – DWA – RAZ” na podstawie „Cmentarzyska samochodów” Fernando Arrabala rozpoczęła 4-dniowe obchody 33. urodzin zakopiańskiego Teatru im. St. I. Witkiewicza. Mecenasem wydarzenia była grupa Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

12
MAR
2018

Dyrektor FCA Poland w Tychach laureatem plebiscytu „Przeglądu Technicznego”.

Dyrektor zakładu Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Tychach, inż. Antoni Greń, otrzymał tytuł Diamentowego Inżyniera w XXIV plebiscycie czytelników magazynu „Przegląd Techniczny" za rok 2017.

15
LUT
2018

FCA głównym partnerem seminarium „Z ziemi włoskiej do Polski”.

„Z ziemi włoskiej do Polski" - pod takim hasłem odbyło się seminarium poświęcone osiągnięciom i wyzwaniom w zakresie współpracy gospodarczej Polski i Włoch. Głównym partnerem wydarzenia, zorganizowanego w Warszawie 13 lutego 2018 r., był Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

kwi
mar
lut
sty
gru
lis
paz
wrz
sie
lip
cze
maj
2017
2016
2015
lat ubiegłych »